Apie

Gimiau 1988 m. pavasarį Klaipėdoje. Kompiuteriais ir IT pradėjau domėtis, kai tik šios man tapo prieinamos. Internetinius tinklapius kuriu nuo 2005 metų. Dar patinka literatūra, automobiliai, fotografija, psichologija, kelionės, muzika, kava.

Su kuo dirbu?

Daugiausiai dirbu su individualiais asmenimis ir smulkiomis įmonėmis. Išrašau sąskaitas-faktūras pagal IV.

Ką dirbu?

Kai nekuriu internetinių tinklapių, tvarkau Apple ir kitus kompiuterius programiškai, atlieku Apple iPhone telefonų gamyklinius atrišimus, programinius atrišimus. Nuo 8 iki 17h darbo dienomis dirbu su SAP ERP sistema (po kol kas PM ir MM moduliuose bei Business Warehouse), ruošiu įvairią dokumentaciją, verčių iš anglų kalbos.

Ką išmanau?

Kodėl esant TVS poreikiui klientams siūlau būtent „WordPress“?

  • Ji yra atviro kodo, t.y. ji yra nemokama ir tobulinama itin plačios internetinės bendruomenės, todėl Jums nekainuos šios TVS atnaujinimai ir nereikės laukti, kol ne itin suinteresuoti komercinės TVS kūrėjai išleis atnaujinimus (už kuriuos pastarieji taip pat gali reikalauti atlygio);
  • Ji yra universali, t.y. ją galima adaptuoti įvairiems poreikiams ir nesudėtingai praplėsti jos funkcionalumą įvairių įskiepių pagalba;
  • Ji yra nesudėtinga. Tai kone pati paprasčiausia TVS, todėl Jums nereikės neišvengiamai samdyti kitų asmenų ar įmonės, kuri administruotų Jūsų tinklapį už Jus – tai galėsite paprastai atlikti patys, nes perprasti šią sistemą labai nesunku.

Apple iPhone telefonų gamyklinis atrišimas, IMEI patikrinimai, iCloud lock patikrinimai – Atrištas.LT